Огляд новин газети «Ар-Рая» 01.09.2021

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Продовження сирійської революції

Сьогодні війська Асада, проіранські найманці із Лівану і російський окупант осаджують район Дераа аль-Балад. Так революціонери району пишуть на сторінках історії приклад слави, мужності і стійкості. В той же час своєю позицією вони звертаються за допомогою до братів в звільнених північних регіонах. На жаль, досі ніхто не відгукнувся на крики дітей, старих і поранених, ніхто не взявся мститись за шахідів. Ніхто в рядах повстанців досі не відповів на волання, хоча усі вони навчені користуванню різними видами зброї, можуть вести битву і мають досвід,який набутий на полях битви проти ворогів Ісламу і мусульман.

Причиною мовчання не є мала кількість або непідготовленість людей. На звільнених територіях багато воїнів, жадаючих допомогти своїм братам і відкрити фронти битви зі злочинним режимом. Істинною причиною є те, що турецький гарант надає послугу Асаду і Сполученим Штатам, заморожуючи фронти через підкуп керівників повстанських угрупувань. Саме ці брудні політичні гроші перетворили керівників повстанців в маленьких тиранів, пригноблюючих свій же народ. Ці керівники стали палкою в руках супротивників. Вони саджають у в’язниці і виганяють ні в чому невинних людей, не дозволяють відкрити фронти і проводити яку-небудь діяльність проти режиму Асада. І, нарешті, вони утиснули життя людей, обкладаючи їх неправомірними податками.

Окрім того, значну роль в стримуванні революції грають так звані «шаріатські обличчя», які зупиняють розгніваних повсталих людей. Вони просувають дімку про те, що сили революції на ісході, а сили режиму великі і непереможні, оскільки Асада підтримують руські, іранці та інші. Ці «шаріатчики» говорять, що людям залишається тільки підкорятись своїм керівникам і берегти свої життя, як нібито Іслам не зобов’язує їх відгукнутись на крики про допомогу і допомогти своїм братам!

Гріх за невинну кров осаджених людей ляже і на тих, хто мовчить щодо злочину керівників повстанських угрупувань, які уклали перемир’я з режимом і розхрабрились перед своїм народом. Вони намагаються забрати у людей право рішення і позбавити їх сили і стійкості, щоб довести до відчаю і капітуляції. Вони почали співпрацювати з правителями регіону і набули успіху в методах систематичних обмежень шляхом введення неправомірних податків, підвищення цін і монополізації товарів і послуг, не говорячи вже про переслідування і актах залякування.

Не варто забувати і про роль проповідників в мечетях, які не говорять про те, що відбувається в Дераа і про обов’язок Умми допомогти своїм братам шляхом тиску на керівників угрупувань, щоб ті відкрили фронти, які ускладнять положення режиму і примусять його зняти блокаду.

Необхідно почати битву у напрямку узбережних районів, які вважаються оплотом режиму. Також треба закликати муджахідів в угрупуваннях до усуненню своїх керівників і заміщенню свідомим керівництвом, яке поведе їх до надання допомоги осадженим братам і відновить хід революції. Так будуть зламані «червоні лінії», накреслені гарантами, і люди, об’єднавшись під одним стягом, продовжать іти до своєї головної цілі — скиненню режиму і встановленню влади Ісламу.
Прийшов час виправити положення і повернути вкрадену волю. Час підтримати Хізб ут-Тахрір у встановленні Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва. Аллах говорить:

وَمَا لَكُم مِّن دُونِ اللَّهِ مِن وَلِيٍّ وَلا نَصِيرٍ

«Немає у вас, окрім Аллаха, ані покровителя, ані помічника» (2:107).

 

Газа и вся Палестина чекає, коли мусульмани звільнять їх від євреїв

Єврейське утворення засновано на зрадництві, ненависті і порушенні договорів, і його злочини проти народу Палестини, включаючи напади і осаду жителів сектора Газа, не зупиняться до тих пір, поки воно не буде викоренено. Але це трапиться тільки після того, як падуть режими, які оберігають його. Наприклад, режим ас-Сісі, який взяв участь в осаді Гази і зачинив КПП «Рафах» в обох напрямках після нещодавніх подій. Або йорданський режим, хороші відносини з яким зазначив прем’єр-міністр єврейського утворення Нафталі Бенет після нещодавніх кривавих подій. Цей список арабських зрадницьких режимів можна продовжити. Скинути режими можна тільки через свідомий політичний крок Ісламської Умми, людей сили і впливу. Так мусульмани не зможуть перегорнути темну сторінку своєї історії і висунутись до Палестини, щоб очистити її від євреїв і позбавити її народ від приниження, осади і переслідувань.

Єврейське утворення завжди замислює змову проти жителів Західного берега і сектора Газа і чекає можливості пролити кров і знищити їх власність. Якщо зараз Америка не хоче, щоб євреї загострювали ситуацію в Палестині, то вони обов’язково займуться цим у ту мить, коли американці будуть зайняті більш важливими справами, або коли єврейський уряд буде стрімко втрачати рейтинг. Коли це відбудеться, ми побачимо масові злочини, руйнування і кровопролиття, а блокада продовжиться, зовсім не турбуючи Америку і арабських правителів, навіть якщо більшість жителів Гази постраждає від голоду. Тому мусульманам треба негайно почати деокупацію. Аллах говорить:

وَإِنِ اسْتَنصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيْكُمُ النَّصْرُ

«Якщо вони попросять вас про допомогу у справах релігії, то ви повинні допомогти» (8:72).

 

Америка схильна зміцненню стратегічних відносин з єврейським утворенням і захисту його безпеки

Як повідомляється на сайті «i24News» 25.08.2021, міністр оборони США Ллойд Остін заявив: «Сполучені Штати схильні зміцненню стратегічних відносин з «Ізраїлем» і захисту його безпеки. Це відображається в допомозі в області безпеки. І наша адміністрація схильна тому, щоб «Залізний купол» продовжував захищати «ізраїльських» громадян і зберігати обороноздатність «Ізраїлю» проти Ірану та усіх тих, хто йому допомагає».

«Ар-Рая»: Америка надала єврейському утворенню в минулому році біля 3,8 млрд. дол. у якості допомоги у межах плану, який був прийнятий в 2016 році при президенті Барака Обами і передбачав надання євреям біля 38 мільярдів доларів на протязі десяти років. Усі гроші виділяються для військових цілей, щоб закріпити єврейське утворення на палестинській землі, окупувати іще більше земель Палестини і вигнати палестинців із своїх домів, продовжити напади на сектор Газа, запобігти в регіоні будь-які рухи проти американської присутності і запобігти діям, скерованим на звільнення Палестини. Америка витратила біля трильйону доларів в Афганістані і побудувала афганську армію, щоб вона билась за її інтереси, але ця армія розвалилась через двадцять років. Американська армія, яка нараховує більше 150 тисяч солдатів, зазнала принизливої поразки разом зі своїми союзниками. В Палестині не буде інакше, коли мусульмани під стягом Ісламу і Халіфату почнуть битву проти Америки і єврейського утворення.

 

Ердоган, чому ти говориш те, чого не робиш?!

Як повідомляє портал «Anadolu» 25.08.2021, президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган закликав мусульман взяти на себе зобов’язання по забезпеченню миру і безпеки усього людства.

Він направив відеозвернення учасникам 4-ї Генеральної асамблеї Молодіжного форуму Організації ісламської співпраці (ОІС).

Голова Туреччини закликав мусульман виступити проти несправедливості, свідками якої вони є, і привернув увагу до того, що людство переживає один із найбільш неспокійних періодів в своїй історії.

Він продовжив: «Не минає і дня, щоб не почути новини про те, що чоловік чи жінка-мусульмани піддаються переслідуванням і дискримінації через віру, хіджаб чи вбрання в країнах, які вважаються колискою демократії».

Потім Ердоган додав: «Ніхто із нас не може залишатись спостерігачем несправедливостей, які кояться у світі, тому що ми — люди, яким довірено наказувати схвалюване і забороняти засуджуване».

«Ар-Рая»: Ердоган закликає мусульман наказувати схвалюване і забороняти засуджуване, одночасно реалізуючи і закликаючи до виконання найбільшої гидоти, такої як секуляризм, який відокремлює Іслам від життя, демократія, в якій домінують забаганки людей, і свободи, засновані на непристойності, і він реалізує конституцію, побудовану на цих основах, які поширили в Туреччині аморальність. При цьому він бореться з усіма, хто закликає до схвалюваному і забороняє засуджуване, арештовує і кидає у в’язницю тих, хто закликає до застосуванню Ісламу і встановленню Халіфату, а також тих, хто протистоїть законам його світської держави і протистоїть свободам, які дозволяють людині практикувати усі види пороку.

Більше того, Ердоган не раз хвалив секуляризм і називав його кращою системою. Коли колишній спікер турецького парламенту Ісмаїл Кахраман сказав, що конституція повинна ґрунтуватись на релігії мусульманського народу, Ердоган заперечив проти цього і порахував його слова особистою думкою, а не вираженням позиції його партії і уряду. Президент також нагадав, що він закликав народ Єгипту застосовувати секуляризм в 2011 році і що він переконав «Братів-мусульман» в Єгипті запровадити секуляризм, хоча їх лідери з самого початку заперечували проти цього. Усе це — лише верхівка айсберга зла Ердогана, який закликає наказувати схвалюване і забороняти засуджуване.

 

Муджахіди «Талібану», станьте хазраджітами нашого часу!

Ви сьогодні сильні як ніколи раніше. Ви стали правителями Афганістану, як колись хазраджити були правителями Ясріба. Коли вони прийняли істину, допомогли їй і другий раз біля Акаби присягнули Пророку ﷺ, що будуть захищати його так само, як свої родини і майно, тоді Аллах підтримав їх і закріпив релігію на їх території. Вони встановили першу Ісламську Державу. Потім, завдяки джихаду і завоюванням, Іслам дійшов до нас і вас. При Умарі ібн аль-Хаттабі був відкритий Бейт аль-Макдіс і уперше побудована мечеть аль-Акса. Потім ця земля була окупована хрестоносцями і знов звільнена Салахуддіном аль-Аюбі. Станьте ви нашими хазраджітами і надайте нусру Хізб ут-Тахрір, який несе заклик і приготував конституцію для нової держави.

Після цього ваша сила лише примножиться, і Афганістан буде об’явлений Другим Праведним Халіфатом. Не мине і дня, як жителі Пакистану скинуть своїх зрадників і приєднають свою країну до Халіфату. За ним послідують країни Ферганської долини, теж приєднуючись до Ісламської Держави. Коли відбудеться це велике єднання, мусульманські війська висунуться у напрямку Бейт аль-Макдіса, щоб звільнити окуповані землі і мечеть аль-Акса. Ви станете новими визволителями і отримаєте таку ж ступінь, яку отримали хазраджіти, що підтримали Посланця Аллаха ﷺ.

 

Режим ас-Сісі зацікавлений не в рішенні палестинської проблеми, а швидше, в змові проти Палестини

Агентство «Reuters» процитувало двох джерел в єгипетських службах безпеки, які заявили, що Єгипет зачинив контрольно-пропускний пункт «Рафах» в обох напрямках до подальшого сповіщення з міркувань безпеки через ескалацію, яка відбулась між єврейським утворенням і рухом «ХАМАС» після перестрілки на кордоні між Газою і «Ізраїлем». «Рафах» — єдиний КПП між Єгиптом і сектором Газа, який довгі роки блокується євреями, які наклали серйозні обмеження на пересунення товарів і людей. В лютому поточного року Єгипет відкрив пропускний пункт на невизначений строк, що було описано як спроба заохотити переговори між палестинськими угрупуваннями, які зібрались в той час в Каїрі.

В своєму коментарі, опублікованому Центральним інформаційним офісом Хізб ут-Тахрір, д-р Халід Саід зазначив: «Ми не дивуємось тому, що уся ця несправедливість і агресія виходить від ворога, який не дотримується ніяких зобов’язань. Але ми дивуємось тому, що цю агресію підтримують ті, хто називає себе нашими братами, особливо єгипетський режим, який в увесь голос заявляє про свою турботу про Палестину і про трату зусиль для рішення палестинської проблеми.

В той же час ми бачимо, що Єгипет не раз стає майданчиком для проголошення війни проти Гази і бере участь в блокаді, закриваючи єдиний сухопутний перехід, не говорячи вже про те, яким приниженням піддаються люди, які користуються цим переходом. Граючи роль посередника між євреями і палестинцями, Єгипет знаходиться ближче до вимог і інтересів євреїв. Це проявляється в погрожуючих і устрашаючи посланнях, які єгипетські розвідники час від часу посилають в сектор Газа. Зачинення КПП є лише одним із свідчень того, що єгипетський режим не зацікавлений в рішенні палестинської проблеми, у звільненні Палестині і припиненні страждань палестинців шляхом знищення єврейського утворення. Військові групи в секторі Газа повинні усвідомлювати цей факт і розуміти, що довіра цим режимам тільки продовжує проблему і страждання народу, а також зменшує волю і прагнення Умми позбутись від цих режимів і звільнити Палестину».

 

Америка стала предметом глузувань

Як зазначається в заяві інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Пакистані, правителі країни намагаються добитись успіху Америки та її європейських союзників після принизливої поразки на полі бою. І це робиться шляхом заманювання афганських муджахідів в пастку міжнародної легітимності і визнання, які представляють собою колоніальну стратегію, скеровану на зміцнення західного світового порядку у якості стандарту для усіх країн, щоб ніхто не міг кинути виклик капіталістичній гегемонії.

Далі в заяві вказується, що Сполучені Штати стали об’єктом глузувань, відчайдушно намагаючись евакуювати своїх солдатів і дипломатів.

Звертаючись до озброєних сил Пакистану, Хізб ут-Тахрір пише: «Для вас це є чудовою можливістю позбавити влади прихвоснів Америки в Пакистані і віддати її Хізб ут-Тахрір, щоб встановити Халіфат за методом пророцтва. Саме Халіфат об’єднає Пакистан, Афганістан, Середню Азію і решту мусульманських країн в одну сильну державу, ігноруючи заклики західних держав-хрестоносців про збереження національних держав, які так довго розділяли і послаблювали нас».

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая