Огляд новин газети «Ар-Рая» 22.09.2021

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Хізб ут-Тахрір звертається з закликом до народу Тунісу. Режим в лиці служб безпеки протистоїть цьому

Хізб ут-Тахрір/Туніс звернувся до туніському народу з закликом, попереджаючи про небезпеку шляху, по якому іде президент Кайс Саід у схваленні ним західної гегемонії над країною і захисті світської системи. Як зазначається, президент прагне змінити форму правління на президентську і піднімає гасло боротьби з корупцією, при цьому замовчуючи про капіталістичну демократичну систему, яку туніська народна вимагала змінити. Тим самим, згідно заяві Хізб ут-Тахрір, він подібний тому, хто своїм черпачком намагається вигребти усю воду із тонучого корабля і своїми діями лише відволікає людей від радикальних змін на основі Ісламу.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Тунісі закликав вірних своєму народу офіцерів в службах безпеки і армії відмовитись дотримуватись так званих «угод про співпрацю в області безпеки» і військових угод, укладених з Америкою.

Члени Хізб ут-Тахрір в більшості провінцій Тунісу після п’ятничної молитви 10 вересня роздавали листовки з вищезгаданими закликами. Дана акація не сподобалась владі, і служби безпеки почали арешти активістів. Ці переслідування підвереджують, що Кайс Саід нічим не відрізняється від своїх попередників в боротьбі проти Ісламу.

В заяві інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір також вказується, що залякування і арешти тільки підсилять рішучість людей вести діяльність по звільненню країни від колоніалізму і його інструментів.

 

Студентська спільнота «Аль-Ваъй» організувала на підтримку палестинських ув’язнених низку заходів в Політехнічному, Халільському і Бірзейтському університетах

У зв’язку з останніми подіями, студентська спільнота «Аль-Ваъй» організувала в Політехнічному, Халільському і Бірзейтському університетах низку заходів на підтримку палестинських ув’язнених, які утримуються у в’язницях сіоністів. В ході акцій були підняті плакати, написані гасла на учбових дошках, а також проходили виступи під час перерв по запрошенню Студентської ради.

Окрім того, роздавались листовки під назвою «Полонені-герої — свідчення хрупкості окупантів і довід проти зрадницьких режимів». В них було зазначено декілька важливих пунктів, а саме: єврейське утворення — слабше, аніж ми думаємо; сила сіоністів — це ілюзія, яку розвіяли палестинські ув’язнені; те, що трапилось з шістьма палестинськими героями, є частиною триваючої боротьби з єврейським утворенням; допомога Аллаха близька.

Також в листовках зазначалось: «Палестина — це земля героїв, але їх подвиги не знаходять відгуку серед зрадницьких режимів».

Далі вказується: «Проблема окупованої святині і її околиць буде вирішена тільки за допомогою Ісламу і Халіфату, адже Посланець Аллаха ﷺ сказав:

إِنَّمَا الإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ

«Імам — це щит, за яким б’ються і яким захищаються». Першою задачею Халіфату буде звільнення полонених, як сказав Пророк ﷺ:

فُكُّوا الْعَانِيَ

«Звільніть полоненого!».

 

Влада Узбекистану переслідує жінок!

Нещодавно в ЗМІ прокотилась новина про те, що в ході «оперативних заходів МВС Узбекистану припинило злочинну діяльність жіночого крила екстремістської організації «Хізб ут-Тахрір», заарештувавши в загалом 29 жінок».

У свою чергу інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Узбекистані заявив: «Ці жінки ніяк не пов’язані з Хізб ут-Тахрір. Вони — лише матері, дружини і доньки не в чому не винних мусульман, які десятиріччями томляться у в’язницях тиранічного режиму. Жінки були заарештовані після того, як наважились вимагати дозволу на зустрічі з їх ув’язненими родичами. Вони звернулись в «Радіо Свобода», службу «BBC» і правозахисні організації, щоб ті висвітлили ситуацію, але отримали відмову, оскільки ці ЗМІ і організації служать інтересам Заходу і упереджено ставляться до питань Ісламу і мусульман».

Далі в заяві Хізб ут-Тахрір пишеться: «Ці арешти з боку влади Узбекистану — дуже боягузливий і підлий вчинок. Мусульмани повинні негайно скинути подібні уряди і систему, засновану на відокремленні релігії від життя, і зробити усе можливе, щоб відновити справедливу владу Ісламу. Інакше страждання мусульманських жінок будуть тривати».

 

Йорданський режим знов відмовляється захищати аль-Аксу і вдовольняється лише засудженням

Міністерство закордонних справ по справам експатріантів Йорданії засудило триваючі провокації сіоністського утворення в священній мечеті аль-Акса, останньою із яких став штурм мечеті великою кількістю фанатиків та їх провокаційні дії під захистом окупаційної поліції. МЗС Йорданії закликало єврейську владу припинити провокації, поважати святість мечеті, поважати правовій і історичний статус-кво і поважати Управління вакуфів аль-Кудса.

Зі свого боку інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Палестині написав: «Ми знов стали свідками слабкої і принизливої позиції тих,хто вважає свій хашімітський рід опікуном святих місць. Йорданський режим, як зазвичай, не доклав ніяких реальних зусиль для підтримки аль-Акси, а вдовольнився засудженням і вимогами. Він прийняв позицію беззахисного і безпорадного. При цьому армія Йорданії здатна повністю звільнити не тільки аль-Аксу, але й усю Палестину. Йорданські солдати жадають битись з євреями, але зрадництво режиму не дозволяє їм вступити у бій. Тому офіцери йорданської армії повинні скинути зрадницький режим, а потім розгорнути кампанію по звільненню окупованої території».

 

Позиція Бангладеш в Четвертому стратегічному діалозі з Великобританією відображає відносини господина і слуги

На Четвертому стратегічному діалозі, який відбувся в Лондоні 9 вересня 2021 року, Великобританія назвала Бангладеш «найважливішим постачальником стабільності» в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Бангладеш відреагував на цю зустріч наступним чином: «В справжній час цей регіон представляє стратегічно важливий інтерес для Америки в протистоянні розширенню китайського впливу. В той же час Великобританія демонструє необхідність збереження Хасіни при владі під приводом стабільності при тому, що народ країни більше не може терпіти її зрадництва і пригноблення».

Далі в заяві Хізб ут-Тахрір вказується: «Неможна очікувати блага ані від Хасіни, ані від іншого світського правителя, підтримуваного Заходом, оскільки вони кидають нас в тенета Америки чи Британії».

Хізб ут-Тахрір попередив людей про безперервну конкуренцію за Бангладеш між силами невірних і про зрадників, таких як Хасіна, які, не вагаючись, планують змови з ворогами Аллаха проти мусульман. Потім офіс ХТ закликав до якнайшвидшого встановлення Другого Праведного Халіфату, який притягне до відповідальності правлячий клас, який слугує невірним, і покладе край впливу ворогів на мусульманських землях.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню