Влада Палестини повторно затримала вчителі Хусейна Абу аль-Хаджа

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Палестинська адміністрація повторно затримала вчителя Хусейна Абу аль-Хаджа рішенням суду першої інстанції в Бейт-Ляхмі по тому ж звинуваченню, по якому служби безпеки викрали його 17 листопада, після чого він три тижні утримувався поліцією, службою превентивної безпеки і розвідкою.

Вина вчителя полягає у тому, що він навчав своїх вихованців повазі до прапору Посланця Аллаха ﷺі значенню єдності мусульман. Після трьох тижнів незаконного арешту вчителя знов і відпустили і знов затримали.

Судячи з усього, владі і службам безпеки не сподобалось святкування і радість жителів Баттіра, Хусана і Бейт-Ляхма щодо звільнення свого вчителя, що. Безперечно, відображає ступінь любові палестинського народу до прапору Ісламу і ступінь ненависті до прапорів, які прийшли разом з колонізатором.

Господина Абу аль-Хаджа повторно взяли під варту у в’язниці за рішенням суду. Тобто згідно з бажанням спецслужб, без страху перед Аллахом і не думаючи про наслідки ворожнечі з Ісламом і ісламським прапором.

В своєму коментарі інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Палестині заявив: «Нехай влада Палестини знає, що палестинці віддані своїй релігії і Посланцю Аллаха ﷺ, і ніяка сила на землі не здатна знищити цю любов. Благородні сини Палестини продовжують викривати і засуджувати зрадництво Палестинської адміністрації. Народ Палестини ніколи не перетвориться в найманців, подібних владі, які відчувають ненависть до Ісламу і палестинцям і такими, що схиляються до Заходу і євреям».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
15.12.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню