Огляд новин газети «Ар-Рая» 19.01.2022

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Велич і гідність — в прихильності Шаріату Аллаха

В інтерв’ю «Associated Press» директор Всесвітньої продовольчої програми ООН в Афганістані Мери-Еллен Макгроарті попередила, що «більше половини населення Афганістану з трудом зводить кінці з кінцями цієї зими». Макгроарті закликала міжнародну спільноту «уникнути катастрофи, забезпечивши продовження багатомільярдної допомогти країні, управляємої талібами».

Зі свого боку, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Афганістані опублікував заяву, в якій говориться: «ООН і західні інститути почали спричиняти на народ Афганістану свого роду психологічний і політичний тиск через продовольчу допомогу, яка була обіцяна і несе політичні умови».

Далі вказується: «Колоніальні держави в ім’я гуманітарної допомоги намагаються нав’язати нинішнім правителям Афганістану таку політичну і розвідувальну структуру, яка не допустить встановлення ісламської системи і поширення ісламського заклику за межі Афганістану».

Також в заяві зазначається: «Історія продовольчої допомоги доводить той факт, що вона ніколи не приводила до процвітанню, а швидше — до відсталості і залежності».

На завершення підкреслюється: «Іслам не дозволяє нам отримувати фінансову допомогу або кредити від невірних країн і колоніальних закладів. Тому єдиний вихід із нинішніх економічних проблем — об’єднати Середню і Південну Азію під стягами Ісламу і зробити Афганістан центром Ісламської Держави. Ці два регіони володіють великим економічним, політичним і військовим потенціалом, і вони можуть, об’єднавшись, стати великою державою. Прийшов час стерти кордони і відмовитись від політики жебрацтва, щоб разом рухатись до гідного життя під ісламським правлінням. Мусульмани усього світу чекають відновлення панування Ісламу в лиці Другого Праведного Халіфату, який поверне їм втрачену славу. Насильницьке правління захлеснуло ісламські землі.

Зрадницькі уряди встали на сторону ворогів у війні проти Ісламу і мусульман. Вони продовжують завдавати шкоди мусульманам і управляти на основі капіталістичної системи, яка є головною причиною страждань і позбавлень. Чи не час мусульманам приєднатись до Хізб ут-Тахрір і працювати над встановленням Халіфату за методом пророцтва?! Коли вороги на Заході і Сході віддають усі сили, щоб запобігти поверненню Ісламу, мусульмани повинні бути більш пильними і сумлінними, а обіцянка Аллаха неминуче здійсниться. Аллах говорить:

وَعَدَ ٱللَّهُ ٱلَّذِينَ ءَامَنُواْ مِنكُمۡ وَعَمِلُواْ ٱلصَّٰلِحَٰتِ لَيَسۡتَخۡلِفَنَّهُمۡ فِي ٱلۡأَرۡضِ كَمَا ٱسۡتَخۡلَفَ ٱلَّذِينَ مِن قَبۡلِهِمۡ وَلَيُمَكِّنَنَّ لَهُمۡ دِينَهُمُ ٱلَّذِي ٱرۡتَضَىٰ لَهُمۡ وَلَيُبَدِّلَنَّهُم مِّنۢ بَعۡدِ خَوۡفِهِمۡ أَمۡنٗاۚ يَعۡبُدُونَنِي لَا يُشۡرِكُونَ بِي شَيۡ‍ٔٗاۚ وَمَن كَفَرَ بَعۡدَ ذَٰلِكَ فَأُوْلَٰٓئِكَ هُمُ ٱلۡفَٰسِقُونَ

«Аллах обіцяв тим із вас, які увірували і робили праведні діяння, що Він неодмінно зробить їх намісниками на землі, подібно тому, як Він зробив намісниками тих, хто був до них. Він неодмінно обдарує їх можливістю сповідувати їх релігію, яку Він схвалив для них, і змінить їх страх на безпеку. Вони поклоняються Мені і не долучають співтоваришів до Мене. Ті ж, які після цього відмовляться увірувати, є нечестивцями» (24:55),

إِنَّا لَنَنصُرُ رُسُلَنَا وَٱلَّذِينَ ءَامَنُواْ فِي ٱلۡحَيَوٰةِ ٱلدُّنۡيَا وَيَوۡمَ يَقُومُ ٱلۡأَشۡهَٰدُ

«Воістину, Ми надамо допомогу Нашим посланцям і віруючим в мирському житті і в той день, коли предстануть свідки» (40:51).

Посланець Аллаха ﷺ сказав:

ثُمَّ تَكُونُ خِلَافَةً عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ

«Потім буде Халіфат за методом пророцтва» (Ахмад).

В Халіфаті у мусульман буде велич, процвітання і слава. За допомогою Халіфату вони подолають своїх ворогів і звільнять свої країни».

Комітетам опору Судану: стережіться іноземних посольств, адже це — притони зла!

Комітети опору Судану і посольство США в Хартумі провели зустріч, на якій обговорювалась неспокійна політична ситуація в країні. У зв’язку з цим офіційний представник Хізб ут-Тахрір в Судані г-н Ібрахім Усман заявив: «Не треба бути генієм, щоб зрозуміти, що причиною чвар і лих, які спіткали Судан, є Америка, яка веде боротьбу за вплив проти Великобританії».

Представник Хізб ут-Тахрір направив послання Комітетам опору, пояснюючи основні факти, які треба розуміти для подолання катастрофічної ситуації в країні:

Перше: нестача політичної свідомості примусила вас ворогувати з військовим керівництвом країни і довіряти Америці, яка благословила переворот, і навіть управляла ним через свого посланця Джеффрі Фелтмана.

Друге: зв’язки з іноземними посольствами — це дуже небезпечна справа.

Третє: Америка є головним гравцем на суданській арені, і зараз вона прагне через політичний процес, початий посланцем ООН Волкером, узаконити переворот і прихід до влади аль-Бурхана. Вам варто зрозуміти, що Америка не покарає військове керівництво, а ваше жебрацтво нічого не змінить.

Четверте: ідея світської держави є другою стороною відокремлення релігії від життя, а перша сторона — це військове управління. Звернення до західних посольств з проханням встановити світськість лише підтверджує це.

На завершення г-н Ібрахім Усман говорить: «Справжні зміни і справжній підйом відбудуться тоді, коли буде покладений край втручанням іноземних посольств у внутрішні справи країни і коли буде створена ідеологічна держава, яка опирається на віру народу і застосовує Іслам — Праведний Халіфат за методом пророцтва. Тільки тоді Судан побачить звільнення».

Програма «Національна карта здоров’я» в Пакистані — це крок до повної приватизації сектору охорони здоров’я

Прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан відкрив програму «Національна карта здоров’я», яка передбачає медичне страхування для лікування як в державних, так і в приватних лікарнях.

Зі свого боку, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Пакистані заявив, що «карта медичного страхування — це іще один крок до приватизації сфери охорони здоров’я, щоб приватні лікарні і страхові компанії отримували величезні прибутки, у той час як увесь тягар лягає на людей, які повинні платити податки, як це прийнято в західних капіталістичних країнах».

Також в заяві вказується: «Капіталізм передав охорону здоров’я приватному сектору в ім’я «свободи власності», тому лікарні, ліки та інші медичні послуги стали бізнесом, основною метою якого є збільшення прибутку, а не покращення охорони здоров’я».

Далі говориться: «Іслам назвав медичні послуги однією із головних потреб суспільства, за які відповідає держава,а не приватний сектор. Замість того, щоб витрачати гроші на страхові компанії і приватні лікарні, гроші повинні бути витрачені на збільшення кількості державних лікарень та їх працездатність, щоб громадяни могли лікуватися безкоштовно».

На завершення підкреслюється: «Тільки економічна система Ісламу, описана Всевишнім Аллахом, надасть можливість державі надавати людям безкоштовну медичну допомогу. Посланець Аллаха ﷺ сказав:

الْإِمَامُ رَاعٍ وَمَسْئُولٌ عَنْ رَعِيَّتِهِ

«Правитель є пастирем, і він відповідальний за свою паству» (Бухарі).

Халіфат, який, як ми віримо, з’явиться в ісламському світі і буде управлятись на основі Корану і Сунни, забезпечивши громадян безкоштовним якісним медичним обслуговуванням».

Халіфат покладе край пануванню долара і залежності від міжнародних колоніальних інститутів

Президент Шрі-Ланки звернувся до Китаю з проханням реструктурувати виплати по боргам. Подібні ситуації показують, що китайська ініціатива «Один пояс, один шлях» перетворилась для багатьох країн в борговий кошмар.

У зв’язку з цим інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Пакистані опублікував заяву, в якій вказується: «Ситуація в Пакистані сьогодні мало чим відрізняється від ситуації в Шрі-Ланці. Основна частина податкових надходжень в Пакистані тепер скеровується на погашення відсоткових боргів. Ситуація в Шрі-Ланці і Пакистані доводить, що Китай є частиною нинішньої глобальної капіталістичної системи, на чолі якої стоїть Америка. Тому, незалежно від того, чи взяті гроші в борг у Китаю, Америки або будь-якої іншої країни чи закладу, країни-позичальники неминуче тонуть у боргах».

Далі зазначається: «Світу потрібна нова глобальна економічна система. І її можна знайти тільки в Ісламі. Лише Ісламська Держава може принести світу щось нове. Халіфат покладе край пануванню долара і залежності від колоніальних інститутів, а нафта, газ і електрика стануть громадським надбанням».

Звертаючись же до мусульман Пакистану, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір пише: «Час зруйнувати несправедливу капіталістичну економічну систему, щоб забезпечити застосування істинної релігії, яку Всевишній Аллах схвалив для усього людства. А це можливо тільки в Праведному Халіфаті».

Аббас і ас-Сісі зустрічаються в Шарм-еш-Шейху, замислюючи проти мусульманської молоді

Президент Палестинської автономії Махмуд Аббас і наслідний принц Йорданії аль-Хусейн відвідали Шарм-еш-Шейх за запрошенням президента Єгипту Абдель Фаттаха ас-Сісі, щоб взяти участь у відкритті четвертого Всесвітнього молодіжного форуму.

Коментуючи це, інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Палестині пише: «Поки Аббас і ас-Сісі розважаються в Шарм-еш-Шейху, молоді люди в Палестині і Єгипті страждають від безробіття, бідності і поганого управління. Багато хто, ризикуючи життям, вирушають у невідому дорогу на човнах смерті в надії хоч на якісь покращення. Іноді цим розумам і робочій силі вдається дістатись до берегів європейських країн, а іноді вони зазнають аварії і трагічно тонуть. Головними винуватцями такого положення є правлячі режими, які розграбували країну і позбавили молодь надії на гідне майбутнє. З іншого боку, єврейське утворення пригноблює народ Палестини і об’являє про будівництво нових єврейських поселень, так що у палестинців майже на залишилось своєї землі».

Далі вказується: «Молодь — це дорогоцінний скарб, чого не усвідомлює ані єгипетський фараон, який довів молодих людей до зубожіння і топить в Середземному і Червоному морях, ані палестинський менеджер, який піклується тільки про свої туристичні подорожі. Швидше, цей форум є частиною глобальної програми, скерованої проти мусульманської молоді. Вони вигадують для форумів такі назви, які насправді відображають ідейне вторгнення, знищення концепцій Ісламу і розчинення проблем Умми під керівництвом Заходу і міжнародних інститутів».

Також підкреслюється: «Якщо ці молоді люди знайдуть державу, яка дійсно потурбується і підтримає їх, візьме їх за руки і поведе уперед, тоді політична карта світу зміниться, а на чолі її встане сильна Ісламська Держава, яка несе послання Ісламу усьому людству. Держава мусульман буде головувати у виробництві і озброєнні, оскільки буде покладатись на свою молодь. Вона зруйнує капіталізм, покладе край впливу Заходу і мріям його правителів і уособить кращий приклад для усього світу в усіх областях».

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню