Боротьба з «Ізраїлем» — це боротьба за існування , а не за кордони

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Ліванський режим прийняв західні принципи основою у врегулюванні морських кордонів з єврейським утворенням, ігноруючи той факт, що само єврейське утворення є незаконним утворенням.

Дане врегулювання означає відкриття економічних і політичних відносин між ліванським режимом і єврейським утворенням. Ліван іде по стопам Еміратів, Бахрейну, Судану і Марокко, а також Єгипту і Йорданії.

Ми стверджуємо, що це врегулювання недійсне, тому що питання щодо кордонів початково не повинно розглядатись. Конфлікт з єврейським утворенням повинен ґрунтуватись не на колоніальних кордонах Сайкс-Піко, а на основі законів Ісламу. Закони Шаріату гласять, що конфлікт з єврейським утворенням полягає в його існуванні, а не в його морських і сухопутних кордонах. Ці врегулювання є явним визнанням єврейського утворення, його присутності в регіоні, а також визнання окупації Благословенної землі. Ця угода надає сіоністам величезні багатства в східному Середземномор’ї, і вони будуть добувати і експортувати їх в Європу за допомогою зрадницького єгипетського режиму. Ісламська Умма повинна вжити свідомі політичні дії, щоб скинути ці режими і встановити Праведний Халіфат. І тоді буде звільнена Палестина, східне Середземномор’я і його багатства від панування євреїв і колоніальних країн.

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая» №416
15 Рабі ус-сані 1444 р.х.
9 листопада 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая