Саміт франкфонії в Тунісі — верхівка зрадництва

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

19–20 листопада на туніському острові Джебра пройшов 18-й саміт Міжнародної організації Франкофонії; це співпраця голів держав, які використовують французьку мову.

Початково саміт планувався на 2020 рік, але по низці причин був перенесений на 2022 рік. У зв’язку з цим інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Тунісі опублікував прес-реліз, в якому говориться:

«Цей саміт франкомовних країн — не що інше, інструмент, за допомогою якого Франція бажає закріпитись серед наддержав, впливати і контролювати світ. Франкофонія є одним із інструментів колоніалізму, це політичний і культурний проект, скерований на боротьбу з Ісламською Уммою; таким чином французи бажають позбавити людей ідентичності і увіковічить свою гегемонію. Бургіба був одним із провідних прихильників франкфонії, позбавленої волі і проникливості, і сьогодні Кайс Саід іде по стопам Бургіби. Для Кайса Саіда Франція не є колонізатором і злочинцем, а навпаки, він вважає Францію захисницею Тунісу. Він не перестає боротись за саміт франкомовних країн і погрожувати тим, хто намагається цьому завадити.

Крах колоніалізму в нашій країні був неминучий. Незважаючи на величезні фінансові можливості, армію агентів і прозахідних осіб, колонізатори не змогли відвернути тунісців від Ісламу. Відбулась революція, люди вийшли і почали вимагати скинення режиму, встановленого європейцями. Революція продовжується, і вона не зупиниться, поки не скине західний вплив, його агентів і прислужників, і тоді буде встановлена справжня держава, яка буде представляти мусульман і піклуватись про них згідно з законами Всевишнього Аллаха».

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая» №418
29 Рабі ус-сані 1444 р.х.
23 листопада 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню