Зброя Ірану не скерована на єврейське утворення, а скерована на мусульман!

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

«У четвер (22.02.2018) Іран заперечував, що його присутність у Сирії скерована на протистояння, підкресливши, що він присутній у Сирії лише для боротьби з с «тероризмом», — передає інформаційне агентство «Маан» від 23.02.2018.

«Замголови МЗС Ірану Аббас Аракчі відмовився підтвердити,що це Іран відправив із Сирії безпілотник у повітряний простір окупованої Палестини на початку поточного місяця, і сказав, що цей літак належав сирійській армії».

«Ар-Рая»: зброя Ірану та його військового підрозділу «Сили «Кудс» не скерована на єврейське утворення ані із Сирії, ані із якої-небудь іншої країни. І це не аналіз або здогадки, а незаперечна істина, яка підтвердилась фактами іще до того, як пролунала із Аббаса Аракчі.

Якщо це приховано від деяких мусульман через те, що їх ввели в оману, або вони не розмірковують або добре думають про правителів Ірану, то ось перед ними Ірак, Афганістан та Ємен … Хто допоміг та продовжує допомагати Америці в окупації цих країн та підсиленні її впливу там? Хіба не Іран?

Тому ми говоримо: чи дозволено керівникам рухів опору у Палестині, особливо ісламським, заявляти про свою приналежність до цього зрадницького режиму, що замислює проти мусульман, і приймати від нього брудні політичні гроші? Проте прояв упущення до цих подій та заяв не змінить реальності правителів Ірану. Вони, як і інші правителі мусульман, встали на сторону невір’я та лицемірства. Нехай же керівники ісламських рухів подивляться, на чиєму боці вони знаходяться.

Газета «Ар-Рая»
07.03.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая