Чому була розгорнута медіакампанія проти Хізб ут-Тахрір у Сирії?!

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

В останній час поступово зростають темпи інформаційного атаки, скерованої на викривлення образу Хізб ут-Тахрір у Сирії, після проведення заходу, приуроченого до річниці руйнування Халіфату, організованого членами Хізба в Ідлібі.

У кампанії бере участь декілька телевізійних каналів та інформаційних сайтів (радіо Хізб ут-Тахрір/Сирія, 28.04.2018).

«Ар-Рая»: ця інформаційна кампанія почалась не випадково. Вона є однією із манер необ’єктивних ЗМІ, які довгі роки відвертались від діяльності Хізба. Потім вони, синхронно з інформаційним контентом, намагаються викривити образ Хізба та залякати громадськість злом, яке спіткає її через активність партії. Голоси носіїв ісламського заклику, які лунають у Шамі, не подобаються тим, хто стоїть за цими ЗМІ, тому що проект, висунутий Хізб ут-Тахрір, є єдиним проектом, що бореться з секуляристським сектантським репресивним проектом, який намагаються втілити міжнародні гравці у Шамі через відновлення нинішнього режиму з його злочинцями, основами та інститутами.

Процес інформаційного отруєння людей зведенням подібної брехні на Хізб є частиною війни проти настирливих голосів, які вимагають не нехтувати жертвами жителів Шаму. Хізб ут-Тахрір проявляє старанність у тому, щоб ці жертви не стали марними, а людей знов не здали злочинцям режиму та ненависникам, стоячими за ними. Хізб настирливо рухається до звільнення мусульман від цих мерзенних режимів та до їх заміни системою Ісламу, яку поставив нам в обов’язок Аллах. Або ми помремо на цьому шляху, або досягнемо того, щоб Іслам правив усім світом.


Газета «Ар-Рая»
02.05.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая