У своїй ненависті до Ісламу і мусульман сучасна Росія іде по стопам царів і комуністів

«Ар-Рая» про Україну
Друкарня

7 липня 2020 р. по Криму прокотилась чергова хвиля обшуків і арештів, у результаті були затримані 7 чоловіків: Ісмет Ібрагімов, Зекірья Муратов, Вадім Бектеміров, Еміль Зіядінов, Алім Суфьянов, Сейран Хайретдінов і Олександр Сізіков. Ділявер Меметов, якого під час слідчих заходів не було вдома, об’явлений у розшук.

Усіх затриманих звинувачують у приналежності до Ісламської політичної партії Хізб ут-Тахрір. Їм інкримінують ст. 205.5 УК РФ «Участь у діяльності терористичної організації».

Даний рейд російських спецслужб є черговим підтвердженням їх нестримної ненависті до Ісламу і мусульман.

Більше того, те, що трапилось 7 липня 2020 р., показує, що російська влада не обтяжена поняттями людяності і гуманності, адже заарештований Олександр Сізіков є інвалідом I групи. Він повністю позбавлений зору.

Що стосується звинувачень у тероризмі, то загальновідомим є ненасильницький характер Хізб ут-Тахрір, який підтверджується більше аніж 60-ти річною історією існування даної політичної партії. Хізб ут-Тахрір обмежує свою діяльність виключно ідеологічною і політичною роботою.

Більше того, із протоколів судових засідань по усім т.з. «справам Хізб ут-Тахрір» провина затриманих мусульман полягає виключно у вивченні і обговоренні ісламських думок і законів. У матеріалах справи немає ані зброї, ані терактів, ані постраждалих, відсутнє навиті планування подібних дій.

Усе це вказує на факт переслідування під приводом боротьби з тероризмом мусульман, які не мають абсолютно ніякого відношенні до насильницької діяльності.

Антитерористичне і антиекстремістське законодавство стало зручним інструментом боротьби з інакодумством у руках російської вади і її спецслужб.

Що стосується істинної причини переслідувань мусульман у Криму, то вона полягає у їх прихильності до Ісламу і небажанні погоджуватись зі злочинною політикою Росії проти мусульманських народів.

Всевишній Аллах говорить у Корані:

وَمَا نَقَمُوا مِنْهُمْ إِلَّا أَنْ يُؤْمِنُوا بِاللَّهِ الْعَزِيزِ الْحَمِيدِ

«Вони виміщали їм тільки за те, що ті увірували Аллаха Могутнього, Достохвального», (85:8)

Сьогоднішня політика Росії у відношенні мусульман Криму, кримських татар, не є чимось новим. Це продовження тієї злочинної політики, яку запроваджували царі і комуністи у відношенні мусульман цього регіону на протязі більше 200 років.

Знищення ідейного багатства мусульманських народів, руйнування мечетей і медресе, перетворення цих будівель у місця гріховних розваг, склади і конюшні … Уся ця ворожа політика розгорнулась з новою силою в лиці сучасної російської влади.

Так, царі і комуністи були єдині у винищенні інтелігенції, імамів, алімів і будь-яких активних людей в оточенні мусульман Криму.

Подібну політику ми бачимо і сьогодні, коли серед 74 мусульман, затриманих і засуджених по звинуваченню у тероризмі, ми знаходимо голів релігійних общин, імамів, вчителів таджвіду, громадських діячів, які допомагали поширенню Ісламу. бізнесменів, арабістів, володіючих мовою Корану і шаріатськими науками.

Вчиняючи таким чином, Росія, будь-то царська, радянська чи «демократична» намагається на протязі більше двох сторіч позбавити мусульман Криму їх ідейного багатства — ісламської релігії.

Те, що відбувається сьогодні у Криму, є проявом безсилля, злоби і агонії, якими охоплена російська влада через свою нездатність примусити мусульман відмовитись від переконань, продиктованих їх релігією.

А як інакше пояснити арешт інваліда по зору Олександра Сізікова, відомого своєю хороброю ісламською позицією, яку він проявляв, виступаючи на захист затриманих мусульман будь то у будівель судів чи під час організованих ним одиноких акцій протесту у столиці Криму. Російські силовики від свого страху перед словом істини, яке лунало із вуст цього мусульманина, сфабрикували проти нього кримінальну справу про тероризм, по якій йому загрожує тюремне ув’язнення аж до довічного.

Всупереч десяткам арештів і вироків, які провела російська влада після того, як встановила свою фактичну владу над кримським півостровом у 2014 р., мусульмани Криму продовжують стояти на боці пригноблених, надаючи їм усіляку підтримку.

На завершення, необхідно зазначити, що дана злочинна політика і тиранія сучасної Росії розділить долю тиранії царів і комуністів.

Усі їх спроби винищити ісламську ідентичність мусульманського народу Криму, кримських татар провалились і зазнали руйнівного фіаско, незважаючи на те, що їх тиранія тривала десятиріччями.

Тирани, подібні Катерині II і Сталіну, які коїли у відношенні мусульман Криму іще більші злочини і ставили перед собою мету викоренити не тільки найменші ісламські прояви у Криму, але навіть намагались повністю винищити мусульман фізично на цих благодатних землях, згинули і увійшли у могили. У той час як мусульмани Криму зберегли і з кожним днем зміцнюють і повертають собі колишнє розуміння і запровадження Ісламу.

Близько день, коли сьогоднішні «борці з тероризмом» згинуть так само, як згинули разом зі своїми режимами їх попередники, а мусульмани Криму продовжать жити на своїй землі у безпеці, вільно запроваджуючи Іслам у своєму повсякденному житті.

وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَᄉ بِنَصْرِ اللَّهِ ۚ يَنْصُرُ مَنْ يَشَاءُ ۖ وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُᄉ

«У той день віруючі зрадіють допомозі Аллаха. Він допомагає, кому побажає. Він – Могутній, Милосердний». (30:4-5).

 

Фазил Амзаєв
22.07.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню