Невинно затримані між переслідуваннями і бомбардуваннями

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Активісти партії «Хізб ут-Тахрір» організували у місті Атаріб, на заході Алеппо, акцію протесту під назвою «Невинно затримані між переслідуваннями і бомбардуваннями».

Учасники акції несли плакат з написом «Залишати ув’язнених під бомбардуваннями — це навмисне вбивство. Аллах спитає за їх кров з усіх, хто приймав у цьому участь словом чи рішенням». На іншому було написано «Сьогодні невинно ув’язненні перебувають у небезпеці, і хто не у змозі захистити міста і села, той не буде захищати ув’язнених». Іще на одному був напис «Несправедливість згадається у День Воскресіння! Звільніть затриманих за слово істини». Один із плакатів ніс послання до жителів Атаріба: «Ви — пульс революції у західному Алеппо, так де ж ваш голос свободи?!».

У цьому ж контексті після п’ятничної молитви у селищі Дейр-Хасан, на півночі Ідлібу, відбулась демонстрація з закликом звільнити старійшин та інших утримуваних у в’язницях угрупування «Хаят Тахрір аш-Шам».

Масова демонстрація також відбулась у мечеті Алі ібн Абу Таліба у місцевості Кіллі, де учасники акції вимагали звільнення затриманих і зміщення лідерів угрупувань та їх сил безпеки. Було піднято гасло «Наш рух — відправна точка відновлення нашої влади і правильного шляху нашої революції». У п’ятницю ввечері жителі Кіллі знов вийшли на протести проти лідерів угрупувань, їх служб безпеки та урядів. У той же час у сільській місцевості демонстрація під назвою «Немає порятунку для революції Шаму, окрім як через встановлення влади Ісламу».

 

Огляд новин «Ар-Рая»
29.01.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая