Акції протесту проти єврейських сил, які штурмували мечеть аль-Акса

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Хізб ут-Тахрір/Бангладеш

Хізб ут-Тахрір/Бангладеш організував перед мечетями в Дацці акції проти штурму окупаційними силами єврейського утворення мечеті аль-Акса. Виступаючі на цих протестах заявили, що нехтування і мовчання зрадницьких режимів в мусульманських країнах спонукають єврейське утворення скоювати свої злочини і проявляти своє зарозумілість. Єврейське утворення розуміє, що ці правителі не дадуть відповідь на крики аль-Акси,як відповіли Америці, нормалізувавши відносини з євреями. Він розуміє, що погрози Ердогана і Імрана Хана, поряд з загрозами інших маріонеткових правителів, ніколи не переростуть у справжній військовий удар, якого було б досить для звільнення кожного дюйма благословенної Палестини, включаючи аль-Кудс і мечеть аль-Акса.

Виступаючі звернулись до мусульман: «Єдиний вірний крок — мобілізація мусульманських армій, які готові і здатні викоренити єврейське утворення. Будь-яке інше рішення означає, що аль-Акса залишиться під гнітом і оскверненням, а аль-Кудс і Палестина залишаться під окупацією. Єдина перешкода на цьому шляху — маріонеткові правителі, які утримують наші озброєні сили в казармах. Отож, ми повинні усунути їх і встановити Праведний Халіфат, який поведе мусульманські армії не тільки до звільненню Палестини, але і до звільненню Кашміру і усіх окупованих ісламських земель».

Також виступаючі на акції звернулись до офіцерів мусульманських армій: «О, нащадки Салахуддіна в арміях Умми і керівництво військових сил! Облиште підкорятись слабким маріонетковим режимам. Підтримайте вашу релігію і звільніть місце піднесення вашого Пророка ﷺ і першу киблу мусульман. Викореніть усі зрадницькі режими, які стоять на вашому шляху. Підтримайте Хізб ут-Тахрір у встановленні Другого Праведного Халіфату, який поведе вас до завоювань і звільнень».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
19.05.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню