Умма жадає битися з євреями і очистити від них Палестину

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Але їй заважають зрадницькі правителі — стражі єврейського утворення

Як повідомляє портал «AlJazeera» від 14.05.2021: «На п’ятий день «ізраїльської» агресії в секторі Газа і на тлі зіткнень в окупованому Східному аль-Кудсі тисячі йорданців провели демонстрацію біля кордонів з «Ізраїлем» і окупованим Західним берегом. Також і ліванці провели демонстрацію на кордоні, а деякі перетнули паркан, після чого «ізраїльські» окупаційні сили застрелили одного із протестуючих.

В районі аль-Карама, західна Йорданія, біля 3 тисяч людей зібрались в декількох кілометрах від «Ізраїлю» і Західного берега, вимагаючи відкриття кордонів у підтримку Східного аль-Кудса і Гази.

Протестуючі скандували: «Відкрий кордони, дай нам провчити євреїв!», «Люди хочуть відкрити кордони!», «Ідуть в аль-Кудс мільйони шахідів!».

«Ар-Рая»: йорданський письменник Абдуллах ас-Салім описав цю картину у мережі «Twitter» наступними словами: «Нехай погубить Аллах уряди Сайкс-Піко! Люди давно бажають піти на допомогу Палестині. Погляньте, як вони нетерпляче біжать на запах благородної ідеї до аль-Кудсу подібно тому, хто біжить до води після тривалої спраги».

Ісламська Умма жадає битись з євреями і зруйнувати сіоністське утворення. І єдиною перешкодою перед цією битвою виступають правителі, які охороняють єврейське утворення і забезпечують його безпеку, не даючи мусульманським арміям виступити у підтримку благословенної мечеті аль-Акса, сектора Газа і усієї Палестини. Немає способу вирішити конфлікт з єврейським утворенням, окрім як за допомогою об’явлення джихаду з боку армій Умми з метою знищити окупанта і звільнити Палестину.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
19.05.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню