Інтернаціоналізація аль-Кудса — стара американська колоніальна ідея

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Ердоган закликає до її відродження у якості рішення проблеми

На тлі ескалації подій у Газі, на Західному березі і на окупованих територіях президент Туреччини Ердоган закликав до формування трибічної адміністрації міста аль-Кудс (Єрусалим) через комітет, який складався із представників трьох релігій. Ердоган сказав: «Управління аль-Кудсом за допомогою комітету, який складається із представників трьох релігій (Ісламу, християнства і іудаїзму), буде кращим рішенням в нинішніх обставинах». Потім він закликав ООН, Раду Безпеки, Організацію ісламської співпраці та усі інші міжнародні організації вжити термінові кроки на захист пригноблених палестинців і аль-Кудса.

В своєму коментарі інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Палестині пише: «Інтернаціоналізація аль-Кудса — це стара американська колоніальна ідея. Вона міцно пов’язана з проектом створення двох держав,який на ранніх етапах передбачав створення держави для палестинців на Західному березі і в секторі Газа і єврейської держави на решті територій Палестини, а також інтернаціоналізацію аль-Кудса і рішення проблеми біженців. За останні десятиріччя Америка доклала немало зусиль для реалізації свого проекту, щоб якомога швидше зачинити палестинське питання».

Далі зазначається: «У ту мить, коли народ Палестини бореться з ідеями і проектами колонізатора в окупованих районах, Західному березі і секторі Газа, показуючи свою ревність у відношенні аль-Кудса і мечеті аль-Акса, і у ту мить, коли він хоче вигнати єврейське утворення з усієї Палестини, з’являються зрадницькі правителі з проектами і ідеями, час яких минув і автори яких не змогли втілити їх, і намагаються відродити їх знов».

На завершення вказується: «Палестина і аль-Кудс — це ісламська земля, де окупантам немає місця. Стан кипіння і відгук ісламських народів на те, що відбувається в Палестині, — ніщо інше, як ознака життєздатності Умми і її прихильності своїй землі і проблемі. Також те, що відбувається, свідчить про те, що Умма знаходиться на одній стороні барикад, а правителі — на іншій. У той час, як Умма чекає, поки люди сили візьмуть усе в свої руки і відкриють кордони, щоб звільнити Палестину, їх правителі зайняті копанням у звалищі колонізатора у спробі знайти і переробити деякі види сміття».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
26.05.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню