«Ізраїльський» пілот:наша армія бомбардувала багатоповерхівки в Газі, щоб виразити розчарування

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Як повідомило інформаційне агентство «Anadolu» 22.05.2021: «Пілот «ізраїльского» літака, який бомбив Газу, сказав, що вони нанесли удар по висотним будівлям, щоб полегшити своє розчарування у зв’язку з нездатністю «ізраїльської» армії перехопити ракети із Гази.

«Ізраїльський» канал «12» взяв інтерв’ю у «ізраїльських» пілотів, які розбомбили дев’ять висотних будівель в секторі Газа, в тому числі офіси засобів масової інформації.

В інтерв’ю, де були вказані тільки ініціали імен пілотів, «ізраїльський» пілот «Д» сказав, що до бомбардування, яке здійснили він та його колеги-пілоти, неможна відноситись легковажно, і що вони скинули на Газу тонни боєприпасів.

«Бомбардування висотних будівель в Газі були засобом зітхнути і отримати полегшення перед лицем нашого розчарування у зв’язку з триваючим успіхом палестинських груп опору», — додав «Д».

Він зізнався: «Нам не вдалось запобігти ракетному обстрілу із Гази, ми не змогли дістати лідерів терористичних організацій, тому ми почали атакувати висотні будівлі».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
02.06.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая