Махмуд аль-Хаббаш благає про створення слабкої палестинської держави і боїться пробудження Умми

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Верховний суддя Палестини Махмуд аль-Хаббаш застеріг від божевільних спроб окупаційної держави втягнути аль-Кудс в релігійну війну, продовжуючи порушувати недоторканість священної мечеті аль-Акса.

Він попередив про те, що усе іде до цього, якщо світ не втрутиться і не зупинить його. У протилежному випадку усі дорого заплатять, і релігійна війна охопить увесь світ, а не тільки Палестину.

У зв’язку з цим член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Палестині професор Халід Саід у статті, опублікованої Центральним інформаційним офісом Хізб ут-Тахрір, написав: «Головний суддя адміністрації, сформованої за підсумками переговорів в Осло, Махмуд аль-Хаббаш марно намагається спотворити картину конфлікту в Палестині. Він хоче виглядати занепокоєним за мир, залякуючи людство Ісламом і пробудженням Умми. Він знає більше, аніж хто-небудь інший, що конфлікт з євреями представляє собою екзистенційну ідеологічну боротьбу. Єврейське утворення безперечно зникне з обличчя землі. І ніщо не змінить цього факту і не спотворить це переконання, поки у нас є Коран і Сунна і поки мусульмани читають суру «Нічне перенесення».

Професор Саід додав: «Аль-Хаббаш знає, що радикальне рішення палестинського питання може бути досягнуто тільки за допомогою Ісламу і джихаду силами мусульманських армій».

На завершення він зазначив: «Умма з нетерпінням чекає великого дня перемоги, встановлення релігії Ісламу, виконання рішень Аллаха і життя у затишку держави Халіфат, який об’єднає мусульман, об’єднає їх ряди і звільнить аль-Аксу. У цей час аль-Хаббаш благає колоніальні держави дозволити створити слабку палестинську державу, яка не володіє усім необхідним для життя, за винятком того, що допускають невірні. А залякуванням Ісламом і пробудженням Умми він використовує як метод досягнення їх прихильності і підтримки».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
02.06.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая