ООН робить свій внесок у вбивства та голод у Сирії

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

У п’ятницю 30.03.2018 на сайті «AlqudsAlarabi» з’явилась новина:

«Незалежне дослідження показало, що ООН зробила свій внесок у гуманітарну трагедію, яка сталась у різноманітних сирійських регіонах та призвела до загибелі багатої кількості громадянських осіб внаслідок голоду та нестачі медикаментів, що стало основною причиною виходу повстанців із своїх районів та прийняття ними угод з Асадом.

У дослідженні, підготовленому незалежним сирійським центром, говорилось, що невиконання міжнародних гуманітарних резолюцій 2015 року привело до того, що щомісячна медична допомога була надана лише 3,5 відсоткам населення осаджених районів, а продовольча допомога — 0,7 відсотки населення, як вказано у резолюції 2258.

Дослідження, опубліковане інформаційною службою Сирійської національної коаліції у четвер, гласить, що міжнародні резолюції про доставку продовольства та медичної допомоги потребуючим в осаджених районах не вимагають отримання дозволу або схвалення режиму Асада, а лише сповіщення, а конвої повинні бути захищені під час проходження через лінії конфронтації або прикордонні пункти.

У дослідженні також говорилось, що міжнародний посланець Стаффан де Містура «відмовився просто повістити та запросив дозвіл режиму» і що «це робить його співучасником у голоді та осаді сирійців, а також у їх смертях через нестачу продуктів харчування та медикаментів, яким режим або повністю не дозволив в’їхати, або відбирав вантаж, дозволивши їм в’їхати. У досліджені задається питання: чому ООН відступає від своїх рішень після того, як вони звинуватила режим у ввезенні зброї через постачання гуманітарної допомоги?».


Газета «Ар-Рая»
04.04.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню