Трагедія Гути

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Розділення рядів повстанців буде тривати, доки не об’явиться табір віри

На протязі багатьох сторіч історія не бачила такої жахливої змови, коли чужий з твоїм близьким, ворог з твоїм другом укладають дружні союзи. Сьогодні це відбувається у Благословенному Шамі. Ми бачимо, як проти народу Сирії плетуться змови; причиною тому послужив його відкритий виступ проти деспотичного режиму, коли народ нагадав йому в обличчя про його колишні та останні злочини, заявивши в увесь голос: «Мій Господь — Аллах».

Сьогодні Захід продовжує плести змови проти мусульман Сирії, надаючи їм усі можливі та неможливі форми, змінюючи методи та засоби обману. Дуже прикро відзначати той факт, що люди, які вершать революцію, досі не обрали для себе політичне керівництво. Вони не дослухаються до щирих наставлянь з боку політично свідомих синів Умми. А Захід продовжував та продовжує плести свої підступи, що у результаті вплинуло на багатьох синів Умми, зокрема — на керівників бойових загонів. Після того, як вони погодились перейти в обійми ворогів Умми, їх охопив дурман, і тепер вони зайняті втіленням у життя наказів, панів та проектів Заходу,перетворюючи великі жертви Умми на дешевий товар, щоб отримати ті ілюзії, що диявол прикрасив для них, проте адже диявол усього лише збуджує в них надії, при цьому не обіцяючи їм нічого, окрім спокуси.

У результаті усього цього багато районів, які у свій час ворог не зміг підкорити силою, були передані йому у руки без бою. Були здані Хомс, прибережні райони, стратегічні коридори, Алеппо, райони Євфрату, території Сирійської пустелі, райони на півночі Хами та Ідлібу, а тепер — і території Західної та Східної Гути. Дивно те, що усі передані райони режим Асада та його союзники за увесь час революції не змогли захопити силою, адже там, де чинився опір, ворогів Умми спіткала невдача! Увесь період революції — тому підтвердження. У мить передавання у руки режиму Алеппо, районів Євфрату та території Сирійської пустелі він і кроку не зміг ступити у районі Джораб, який находиться у декількох милях від президентського палацу. Проте після того, як зрадники в обличчі правителів (яких військові загони вважають своїми друзями) віддали наказ повстанцям передати район Джобар, Хараста-ель-Басаль і те, що навколо нього у, руки режиму, це трапилось в одну мить.

Те ж саме відбувається на півдні Сирії. Три крупних угрупування режиму та його союзників, поруч з сектантськими бойовиками та при підтримці з повітря, у битві при аль-Маншиї у мухафазі Дара не змогли просунутись навіть на метр, навпаки, повстанці звільнили більшу частину аль-Маншиї. Проте ми бачимо, як режиму Асада передають у руки стратегічно важливі пункти: Хірбет Газале, Шейх-Міскин і так званий «Трикутник смерті». Причини такого вчинку з боку повстанців залишаються усе ті ж самі.

Усі битви, що сталися на початку революції, коли режим іще мав силу та бойову готовність, вказали на його слабкість та безпорадність, адже величезна кількість районів перейшла у руки повстанців. Особливо яскраво його слабкість проявилась, коли невеликі загони щирих чоловіків, проігнорувавши накази своїх продажних керівників,почали звільняти території. Наочний тому приклад — сама Гута, де група повстанців поклялась битися, доки не досягне смерті шахіда, і змогла звільнити місто Месраба, розбивши крупні сили Асада і залишивши на полях битви гори трупів його солдатів.

Під час передавання Гути у руки ворога було помічено явище, що називається феноменом «лягушки» (дафда). Так повстанці називають шейхів-панікерів із числа «нащадків» Муайяда ад-Діна ібн аль-Алькамі, які виконують певну роль на користь ворога Умми. Сьогодні найбільш «яскравим» із них став Бассам Дафда (лягушка), який зіграв немаловажну роль у передаванні людей Гути у руки ката Асада. Виходячи із того, що відбувається, решті територій Сирії, необхідно зрозуміти, що подібні «лягушки» (шейхи-панікери) не розмножуються і не збільшуються там,де іде джихад, навпаки, вони скеровуються туди, де на фронтах затишшя, де іде братовбивча війна, як це відбувається на півдні та півночі Сирії.
Тому Умма повинна квапитись до прийняття політичного керівництва, яке має проект Умми. Сьогодні цим проектом володіє лише Хізб ут-Тахрір, втіливши який, ми отримаємо успіх в обох світах.

Умма довгий час гналась за «рятівним» міражем на горизонті, думаючи, що там є усе, що їй треба, але так нічого і не досягла; при цьому вона не дослухалась до своїх щирих синів, хоча вони не раз попереджали її:

— про небезпеки, які вже сталися і відбуваються,

— про помилковість переговорів, прикрашених дияволом у людському обличчі, який заяви, що це подібно Худайбійській угоді,

— про те, що вона впаде у залежність від своїх ворогів та їх брудних грошей.

Проте вона послідувала за намовлянням диявола, який заявив, що відмова від допомоги Заходу та його союзників завдасть шкоду інтересам революції. Внаслідок цього міста були здані, а пролита кров та честь мусульман були продані по дешевій ціні. Проте адже Всевишній Аллах попереджав:

وَلَا تَرْكَنُوا إِلَى الَّذِينَ ظَلَمُوا فَتَمَسَّكُمُ النَّارُ وَمَا لَكُم مِّن دُونِ اللَّهِ مِنْ أَوْلِيَاءَ ثُمَّ لَا تُنصَرُونَ

«Не схиляйтесь [на сторону] беззаконників, щоб вас не торкнувся Вогонь. Немає у вас покровителів та помічників, окрім Аллаха, і тоді ніхто вам не надасть підтримки» (11:113).

Повстанців не раз застерігали від участі у переговорах, пояснювали їм злочинну роль ООН, що вона є інструментом у руках наддержав, щоб контролювати мусульманські країни. Також їм нагадувалось про переговори з євреями, про переговори у Сребрениці, про участь міста Грозний та про участь інших міст,проте вони не надання і вирушили у Женеву, Відень, Астану, Москву, Ер-Ріяд, що врешті решт обернулось трагедією для Умми. ООН показала своє істинне обличчя, коли проводила злочинну політику, яка ігнорувала злочини та звірства проти народу Сирії, коли вишукуючи лікарні мусульман, передавала їх координати Росії, щоб та розбомбила їх, як це відбувалось у Гуті. Телеканал «OrientNews», посилаючись на британську газету, висвітлив цю проблему.

Хіба іще не настав час для Умми щирих синів, адже вони не просять у неї винагороди або вдячності?! А те, за ким вона послідовала:

— лише збільшили у ній страх,

— накликали лихо на її голову.

Ці люди намагались діяти на політичному рівні, не маючи ані досвіду, ані навіть знання, вони підрахували, що Росія, яка проливає кров мусульман, буде гарантом їх безпеки. Вони продовжують проливати кров один одного, і у дану мить відбувається розділення між ними, після якого, як повідомив нам Посланець Аллаха (с.а.с.), люди поділяться на два табори, одним із яких буде табір віри, і, з дозволу Аллаха, цей табір буде у Гуті.

І на завершення хотілось би відзначити той факт, що благословенна революція ані на один день не була революцією якої-небудь групи, міста чи угрупування — це революція Умми, і, з дозволу Аллаха, вона не припиниться, доки не будуть досягнуті її істинні цілі, доки не будуть усунуті несправедливість та деспотія.

З кожним днем все більш від чутливою та ясною стає мета революції для Умми, причиною тому служить політичний проект Ісламу, хоча панікери та малодушні намагаються приховати та віддалити цю мету. Їх діяльність скерована на досягнення вдоволення ворогів Умми, проте, по милості Аллаха, ця революція триватиме, наводячи страх на щуроподібних людей.

На жаль,мусульмани без політичного керівництва подібні сліпим, так чому б не взяти у якості керівництва щирих, політично усвідомлених чоловіків, щоб вони привели до вдоволення Аллаха за допомогою встановлення держави Халіфат?! Адже Аллах обіцяв про швидке наближення благої звістки:

وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هُوَ  قُلْ عَسَىٰ أَن يَكُونَ قَرِيبًا

«І говорять: «Коли ж це станеться?» Скажи: «Можливо, це станеться дуже скоро!» (17:51).


Мухаммад аль-Хаурані
17 Раджаба 1439 р.х.
04.04.2018 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая