Відкрийте узбережні фронти у відповідь на бомбардування звільнених територій

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Активісти партії «Хізб ут-Тахрір» одночасно на заході провінції Алеппо, а також на півночі і півдні Ідлібу після п’ятничних молитов організували мітинги під назвою «У відповідь на масові вбивства треба відкрити узбережні фронти і вдарити по опорі злочинного режиму».

На заході провінції Алеппо, а саме — у селищі Сахара, на мітингу були розгорнуті плакати зі співчуттям родинам загиблих внаслідок російських атак у місцевостях аль-Маарет, Аріха і аль-Атаріб. На одному із плакатів було написано: «Нехай збільшить Аллах вашу нагороду, прийме ваших шахідів і помститься тим, хто відмовляється вам допомогти». На другому містилось звернення до муджахідів: «Життя повсталого народу дорожче життя режиму». Далі задається питання керівникам повстанських фракцій: «Чому ви мовчите? Невже накази «держав-друзів» вище життів власного народу?».

У місцевості Бабіка на плакатах було написано: «У відповідь на масові вбивства треба відкрити узбережні фронти і вдарити по опорі злочинного режиму», «Немає легітимності у керівників, які ведуть переговори і укладають перемир’я», «Народ бажає скинення режиму». Демонстранти заявили, що атаки і тиск сьогодні націлені на досягнення перемир’я завтра, вимагаючи перенести битви на території ворога за допомогою розморожування прибережних фронтів.

На півночі провінції Ідліб, а саме — у таборах Сармада і Баб аль-Хава, демонстранти вийшли з гаслом: «Перемир’ям буде здана країна і забуті ув’язнені». Люди несли плакати з написами про в’язнів асадівських тюрем, закликаючи скинути усіх тих, хто сприяє ганебному перемир’ю, торгується кров’ю народу і постраждалими районами. Вони заявили, що кров шахідів ляже прокляттям на торговців в Астані, Женеві і Сочі. У місцевості ад-Дана і аль-Барадаклі демонстранти намагались донести,що масовими вбивствами нас хочуть примусити укласти перемир’я, яке поховає надії на повне звільнення. Вони заявили, що битва за берег — це двері до звільнення, тому тримати її зачиненою вважається зрадництвом.

На півдні Ідлібу, а саме — у Маарат ан-Нумані, демонстранти розгорнули плакат зі словами: «Будь-який народ, атакований на власній землі, буде принижений», вказуючи на те, що приниження сил режиму на березі стане першим кроком до перемоги, і цим самим муджахіди переступлять «червоні лінії». Також вони вказали на те, що біженців не повернути за допомогою перемир’їв і переговорів, а збереження революції від змов важливіше риття окопів і будування зміцнень.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
31.07.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая