Час би одуматись, адже на кону стоїть революція та усі її жертви

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

МЗС Франції закликав негайно припинити бойові дії у сирійській провінції Ідліб. У заяві, опублікованій у п’ятницю 16 серпня, міністерство закордонних справ Франції заявило, що закликає до негайного припинення бойових дій у місті Ідліб («EnabBaladi», 17.08.2019).

Зокрема, міністерство засудило обстріл табору біженців до півдня від Ідлібу, внаслідок якого було вбито і поранено десятки мирних жителів, включаючи дітей і жінок.

Газета «LeFigaro» цитує офіційного представника МЗС Франції Олівьє Гювена, який заявив, що «продовження військових дій ставить під загрозу пошук заслуговуючого на довіру і узгодженого політичного врегулювання».

«Ар-Рая»: російські і асадівські літаки як раніше щоденно коять масові вбивства проти народу Сирії. Революція продовжує відступати з кожним днем, а деякі усе іще розраховують на своїх «прибічників» і дотримуються їх червоних ліній, як нібито нічого не відбувається. Брудні політичні гроші міцно зв’язали руки лідерів повстанських фракцій. Вони роблять лише те, на що дають згоду «прибічники», і утримуються від дій, які вони забороняють. Вони вважають, що тим самим догодять їм і убезпечаться від їх зла. Проте вони забувають слова Аллаха:

وَلَنْ تَرْضَى عَنْكَ الْيَهُودُ وَلَا النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ

«Іудеї і християни не будуть задоволені тобою, поки ти не станеш дотримуватись їх релігії» (2:120).

Зв’язок лідерів фракцій з «підтримуючими» державами приносить лише руйнування і гнів Могутнього  Мстителя. Тому революція Шаму опинилась у пастці, схожої на велику в’язницю. Колоніальний Захід систематично винищував народ Сирії, щоб зломити його волю і підкорити своєму політичному рішенню. Він дуже добре знає, що остаточне рішення — за народом.

Сирійці повинні негайно вдатися до порятунку революції, зупинивши лідерів угрупувань і піддавши їх звіту за неодноразові втрати, понесені революцією Шаму. Потім необхідно створити нові формування, не зв’язані з «підтримуючими» державами,маючими незалежне рішення і волю захищати звільнені райони, а також прагнення до скинення режиму з усіма його формами і символами, а потім поставити на його місці ці формування. Але це необхідно зробити негайно, оскільки революція опинилась у важкому стані.

 


Огляд новин «Ар-Рая»
21.08.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая