Досить ста років без Халіфату

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Минуло сто років з тих пір, як був зруйнований Халіфат, оплот мусульман і носій світла Ісламу для усіх людей.

Він рятував людей від поклоніння людині і вказував шлях до поклоніння Господу світів, від жорстокості усіляких релігій — до справедливості Ісламу, від тісноти світу — до широти двох світів. З тих пір, як Халіфат був зруйнований, більше не залишилось нікого, хто боровся б з невір’ям, його народом і владою, що знищувала усе живе і неживе. Дві світові війни і колонізація народів — яскраве свідчення масштабів їх злочинності і жорсткості.

Після руйнування Османського Халіфату світ розділився на два табори: східний комуністичний і західний капіталістичний. Кожен табір протистояв іншому заради багатств світу, особливо в ісламських землях. У цьому безумному змаганні вони не надавали значення ніякої релігії чи цінності, ані моральній, ані гуманній. Вбивство і злочинність стали їх звичаєм, а колонізація і пригноблення народів, розграбування їх майна і багатств, позбавлення основних прав — їх бажанням і метою.

Після розпаду Радянського Союзу наприкінці минулого сторіччя, а потім — розпаду східного табору, капіталістична ідеологія стала єдиним в своєму роді світовим лідером, тому масштаби злочинів проти людства, особливо ісламського світу, різко зросли. Те, що трапилось в Афганістані, Іраку, Кашмірі, Палестині, Сирії, Ємені, М’янмі, Лівії, Східному Туркестані, Центральній Африці та інших мусульманських країнах, є кращим тому свідченням.

Це відбувається з причини відсутності Халіфату, який застосовував би ідеологію Ісламу і шаріатські положення над своїм підданими і поширював би релігію справедливості за межами свої кордонів, щоб врятувати усе людство від капіталістичної сваволі. Помиляється той, хто думає, що положення людей на Заході краще, аніж у нас, коли бачить, що війни ведуться в наших країнах, а не в їх. Страждання полягають не тільки у війнах, але і в руйнуванні системи, деградації моралі, розпаді родини і хвилюваннях у суспільстві. Одностатеві шлюби, секс-індустрія, інцест і багато іншого свідчить про їх занепад у саме дно.

Західна цивілізація, яка принесла людству страждання і занепокоєння, бідність і голод, цивілізація, яку сьогодні приймають і несуть країни на чолі з Америкою, не зникне до тих пір, поки не з’явиться держава, яка побудує цивілізацію Ісламу і покаже людині унікальний образ життя. Вона буде ідеологічною державою, яка застосує ісламську ідеологію в своїх кордонах і буде поширювати її по усьому світу.

Немає істинної цивілізації, яка врятує людство, окрім ісламської, і немає нікого у світі, хто володіє цієї божественною цивілізацією, окрім мусульман. Аллах говорить:

كُنتُمْ خَيْرَ أُمَّةٍ أُخْرِجَتْ لِلنَّاسِ تَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَتَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنكَرِ وَتُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ

«Ви є кращою общиною, яка з’явилась на благо людства, наказуючи робити схвалюване, утримуючи від засуджуваного і віруючи в Аллаха» (3:110).

Так хто ж із мусульман засучить рукава і приєднається до Хізб ут-Тахрір у встановленні Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва, щоб застосувати Шаріат Аллаха, повернути єдність мусульман, покласти край капіталізму і тиранам, поширити світло Ісламу на землі і обрадувати людей справедливістю релігії? Аллах говорить:

وَلَقَدْ كَرَّمْنَا بَنِي آدَمَ وَحَمَلْنَاهُمْ فِي الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَرَزَقْنَاهُم مِّنَ الطَّيِّبَاتِ وَفَضَّلْنَاهُمْ عَلَىٰ كَثِيرٍ مِّمَّنْ خَلَقْنَا تَفْضِيلاً

«Ми вшанували синів Адама і дозволяємо їм пересуватись по суші і морю. Ми наділили їх благами і дарували їм явну перевагу над багатьма іншими створіннями» (17:70).

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
24.02.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая