Руйнування Халіфату — найбільша катастрофа, яка спіткала мусульман

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Хізб ут-Тахрір/Сирія нагадав мусульманам, що руйнування Халіфату стало найбільшим лихом і злочином, і що Умма досі платить ціну за своє мовчання щодо цього.

У своєму прес-релізі інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Сирії пише: «З руйнуванням Халіфату зламалась найважливіша ланка в Ісламі. Панування опинилось у руках правителя, який пригноблює людей, прикриваючись при цьому демократією. У той же час Шаріат втратив панування, благодать покинула Умму, а мусульмани втратили повагу серед народів. Вони стали сиротами, що гоняться кожним злочинцем. Втрата лідерства мусульманами призвела до пануванню капіталістичної ідеології, що уразила увесь світ своїм злом».

Звертаючись до мусульман Шаму, Хізб ут-Тахрір пише: «Знаючи, що час Халіфату прийшов, невірний Захід кинув усі сили на те, щоб не допустити його повернення. Він продовжує працювати над виключенням Ісламу із життя людей, нав’язує світу свої правила і бореться проти кожного, хто бажає відродження Умми і встановлення Халіфату. Але його ненависть не завадить сонцю Праведного Халіфату зійти знов, оскільки це — обіцянка Аллаха і блага звістка Його Посланця ﷺ».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
24.02.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая