«ХТШ» заважає протестуючим блокувати російсько-турецькі патрулі!

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Але у чиїх інтересах?

У суботу 09.05.2020 на сайті «Nedaa-Syria» була опублікована наступна новина: «Хаят Тахрір аш-Шам» прокоментувала повідомлення про те, що учора його підрозділи не дозволили демонстрантам вийти до міжнародної траси М4 до півдня від Ідліба з метою перешкодити проходженню спільного російсько-турецького патруля, який вирушив на більшу відстань, аніж попередні патрулі по цій дорозі.

Представник Відділу зв’язку зі ЗМІ у «ХТШ» Такіюддін Умар у своїй заяві у п’ятницю підкреслив: «ХТШ» не перешкоджала проходженню демонстрантів до траси, але перешкоджала пересуненню по одній із доріг через наявність «істотних проблем» в управлінні контрольно-пропускних пунктів».

Примітно, що учора активісти у соціальних мережах підтвердили, що контрольно-пропускний пункт «Тахрир аш-Шам» не дозволив ряду протестуючих вийти до міжнародної траси з метою заблокувати рух патруля».

Варто відзначити, що після того, як була досягнута угода з турецькою армією,«Хаят Тахрір аш-Шам» нещодавно припинила страйк у селі Нейраб, до сходу від Ідліба, яка була організована з метою показати незгоду зі спільними російсько-турецькими патрулями на трасі М4. Угодою передбачалось відкриття у західній частині Алеппо торгового коридору для режиму Асада.

Газета «Ар-Рая»: схвалення введення військових колон і встановлення пунктів пропуску турецького режиму — союзника НАТО, — а потім надання охорони під приводом «користі і шкоди, реальності і примушення», є з боку «ХТШ» явною зрадою, політичним злочином, запереченням революції та її жертв, ударом в спину і груди.

Охорона російських військ, які патрулюють трасу М4, остаточно обнажила обличчя об’єднання «ХТШ». Це великий злочині і велика ганьба. Вірні муджахіди у лавах об’єднання та усі жителі Шаму повинні вжити рішучі шаріатські заходи, щоб упинити це зрадництво і не стати співучасником у тому, що коїться у відношенні революції двох мільйонів шахідів. Настав час членам «ХТШ» об’явити свою позицію: або вони зречуться від злочинів своїх лідерів, примусивши їх стати на бік релігії та Умми, або вони залишаться помічниками беззаконників і погодяться з роллю захисників російсько-турецьких патрулів, що піддасть їх гніву Могутнього Карателя, а потім — гніву Ісламської Умми.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
13.05.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая