Знищення революції Умми у Шамі — тверда мета Америки, навіть якщо інструменти змінюються

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

Після того, як Америка, її союзники і інструменти не змогли на протязі десяти років покінчити з революцією Шаму, незважаючи на бомбардування, вбивства і арешти, закликаних переконати людей в необхідності політичного рішення, яке поверне сирійців у підкорення злочинному режиму, ця війна перетворилась із військової в економічну, щоб зломити дух революції серед людей і примусити їх підкоритись смертоносним американським планам і тому самому політичному рішенню.

Здійсненню американських проектів допомагають уряди деяких країн і повстанські фракції, які примушують людей відчувати себе безпорадними і безнадійними.

Жертви, які ти приніс, о, народ Шаму, в цій благословенній революції, величезні. Так що результат теж повинен бути величезним. До завершення етапу відсіювання і очищення залишилось зовсім трохи, після чого, з волі Аллаха, прийде перемога. Але щоб прийшла допомога Аллаха, спочатку ти повинен допомогти Його релігії і працювати над встановленням Його Шаріату після скинення режиму. Цієї мети можна досягти тільки при наявності вірного і свідомого політичного керівництва з чітким методом, за допомогою якого жителі Шаму і уся Ісламська Умма будуть врятовані від усіх трагедій. Нам нічого не залишається, окрім терпіння і твердості, а потім продовження діяльності у межах чіткого плану,найважливішими пунктами якого є відновлення незалежності революції, об’єднання навколо Корану і Сунни і обривання усіх зв’язків з зовнішніми силами. Так революція досягне свого логічного завершення.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
05.05.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая