Відносини Америки і Росії підтверджують, що народ невір’я єдиний

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

В інтерв’ю саудівській газеті «Asharq Al-Awsat» зі штаб-квартирою в Лондоні спеціальний посланець ООН по Сирії Гейр Педерсен заявив, що «основні сторони», втягнуті в сирійську кризу, сказали: «Етап військових операцій закінчився. Жодна із сторін не буде спекулювати завершенням конфлікту».

Педерсен додав, що між Америкою і Росією в Сирії «немає ніяких стратегічних розбіжностей» і що представники двох країн сказали під час зустрічі з ним в Женеві, що вони «готові брати участь» в його новому плані «крок за кроком».

В ходе телефонної розмови, які відбулась під час перебування Педерсена в Нью-Йорку, він запевнив, що на зустрічі з членами Ради Безпеки він отримав «тверду підтримку» в просуванні свого плану по «визначенню поетапних, взаємних, реалістичних, точно визначених, таких, що піддаються перевірці і застосовуваних паралельних кроків» між зацікавленими сторонами, що призведе до реалізації міжнародної резолюції №2254.

Педерсен погодився з тим, що Америка відмовилась від ідеї «зміни сирійського режиму» і тепер прагне «змінити поведінку режиму». На питання про заяву міністра закордонних справ Сирії Фейсала Мікдада про відмову від нового плану спецпосланця ООН Педерсен відповів: «Я був би радий більш детально пояснити Дамаску реальні мотиви плану «крок за кроком». Сподіваюсь, ми будемо належним чином взаємодіями з Вищим комітетом по переговорам сирійської опозиції з метою організувати новий раунд засідань Конституційного комітету в наступному місяці, щоб зосередитись на розробці статей».

Спецпосланець ООН заявив, що «Сирійські демократичні сили» (SDF), які контролюють третину Сирії і заволоділи більшою частиною багатств країни при підтримці міжнародної коаліції на чолі з США, не є частиною Женевського процесу, який заснований на резолюції №2254, де стороною виступають конкретні опозиційні групи, а «Сирійські демократичні сили» не є такими».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
02.02.2022

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню