По розділам

Новина: Як заявив заступник міністра оборони Британії Тобіас Еллвуд, обсяг катарських інвестицій в Об’єднане Королівство перевищив 45 мільярдів доларів, обсяг торгового обміну між двома державами досяг шести з половиною мільярдів доларів, а кількість спільних компаній, діючих у Досі,досягла позначки 622.

Новина: В Ірані святкують 40-річчя «Ісламської революції».

Новина: Варшавська конференція по сприянню безпеці та стабільності на Близькому Сході завершилась заключною заявою, у якій пролунало звернення до держав-організаторів, Америки і Польщі, по необхідність закласти основи проведенням цієї конференції для реалізації стабільності на Близькому Сході.

Новина: Уперше міністри закордонних справ арабських країн, прем’єр-міністр «Ізраїлю» Нетаньяху та інші високопосадові представники сиділи в одній кімнаті з метою обговорити загрозу Близького Сходу в особі Ірану.

Новина: 14 лютого 2019 року відбувся трибічний саміт по Сирії у місті Сочі, розташованому на півдні Росії.

Новина: У Німеччині до кінця 2038 року повинні зупинити ТЕС, які працюють на вугіллі.

Після того, як халіф Мурад II відкрив місто Салоніки у 1431 році, отримавши перемогу на венеціанцями, хаджиб (висока чиновницька посада у часи Османів) доложив, що прибула делегація із міста Яніна по важливій справі.

1. Небезпека для мусульман полягає у політичній активності секуляристів , пов’язаних з Заходом!

Хоусіти отримали сильний політичний ляпас від Англії та її агентів, коли 13.04.2019 у 10 годин у місті Саюн відбулось засідання Палати представників Ємену (парламенту Ємену).

В Єгипті відбувся терміновий саміт серед країн-членів Африканського союзу заради обговорення ситуації у Лівії, Судані та Алжирі. Саміт був зібраний нібито одним натисканням кнопки.

Світськість визначається відокремленням релігії від держави, політики і життя. Світськість за своїм походженням не виходить із релігійності і не орієнтована на релігію.

Політична ілюзія — це очікування певної події, яка базується на уяві, що не має відношення до реальності.

Суданська асоціація професіоналів на своїй сторінці у «Facebook» закликала до проведення перед штаб-квартирою Головного командування озброєних сил Судану християнської недільної молитви, звертаючись до читачів «сини Божі».

Всевишній Аллах говорить:

Всевишній Аллах говорить:

بسم الله الرحمن الرحيم

 

Однією із найбільшіших милостей, які дарував Аллах Хадіджі бінт Хувайлід, було те, що вона стала першою, хто увірував в Іслам і прийняв Послання Пророка Мухаммада (с.а.с.), а також те, що Він зміцнив її, щоб вона була опорою і підтримкою своєму чоловіку.