По розділам

Новина: В Ірані святкують 40-річчя «Ісламської революції».

Новина: Варшавська конференція по сприянню безпеці та стабільності на Близькому Сході завершилась заключною заявою, у якій пролунало звернення до держав-організаторів, Америки і Польщі, по необхідність закласти основи проведенням цієї конференції для реалізації стабільності на Близькому Сході.

Новина: Уперше міністри закордонних справ арабських країн, прем’єр-міністр «Ізраїлю» Нетаньяху та інші високопосадові представники сиділи в одній кімнаті з метою обговорити загрозу Близького Сходу в особі Ірану.

Новина: 14 лютого 2019 року відбувся трибічний саміт по Сирії у місті Сочі, розташованому на півдні Росії.

Новина: У Німеччині до кінця 2038 року повинні зупинити ТЕС, які працюють на вугіллі.

Новина: Міністр освіти Франції Жан-Мішель Бланкер схвалив пропозицію інституту вивчення та досліджень Монтень по навчанню арабській мові у державних школах, щоб «боротися з ісламським екстремізмом».

Саме Халіфат об’єднував мусульман у межах єдиного політичного утворення і забезпечував життя у честі і гідності завдяки тому, що мусульмани несли у світ справедливість і милість.

24–25 лютого у Шарм-еш-Шейху відбувся арабсько-європейський саміт під гаслом «Інвестиції у стабільність».

Умма усвідомила, що її порятунком є Іслам, усвідомила, що Іслам володіє політичною системою, яка поверне ісламську культуру у життя суспільства і відновить славу, про яку вона мріє, а також усвідомила, що її релігія є істинною.

Після огляду американського і британського проектів врегулювання варто було б розглянути роль, відведену даними державами своїм інструментаріям:

У четвер 28 лютого у Лондоні відбулась міжнародна конференція, закликана допомогти Йорданії справитись з наслідками кризи сирійських біженців, як заявляє про це сама Йорданія.

Біля двох тижнів назад були проведені дві важливі конференції. Перша із них проходила під егідою Америки у польській столиці Варшаві під назвою «Мир та безпека на Близькому Сході», у якій взяли участь понад шістдесяти країн світу, включаючи арабські, такі як Бахрейн, Саудівська Аравія, Оман, Йорданія, Ємен та інші.

Сумно, що сьогодні знаходяться ті, хто критикує мусульман за їх слабкість, їх мовчання про необхідність перетворень тих жалюгідних умов, в яких вони живуть, заявляючи, що причина полягає у віддаленні мусульман від Ісламу.

З того часу, як Аллах вшанував людство Ісламом і встановив його владу на землі за допомогою держави, Умма не приймала інших законів, окрім законів Всевишнього, а її критерієм вчинків були халяль і харам.

Такі слова, як «батьківщина» (ватан) і «патріотизм», є політичними термінами, під якими мається на увазі виключно зв’язок з певною країною. Цей зв’язок зробили основою для відносин серед людей, щоб кожна людина могла залишитись при своєму світогляді (акиді) та ідеї.

Немало самозванців ісламської ідеї закликають на форумах, телевізійних програмах та своїх публікаціях до оновлення релігійної проповіді.

В ісламській історії з боку різноманітних шкіл проводилось багато досліджень на тему «када ва кадар» та людських вчинків. Висувались різноманітні суперечливі одна одній думки.

بسم الله الرحمن الرحيم

Культура невігластва — феномен із двох протилежностей, під яким ми можемо зрозуміти перш за усе інтерес людей до зверхніх речей, не поглиблюючись у суть подій або проблем, коли їх цілком влаштовує «шкаралупа», а «ядро» відкидають у бік.