2 березня голова самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко розповів в інтерв’ю російським ЗМІ про ультиматум з приводу блокади Донбасу:

Початок 2014 р. відзначився ескалацією міжнародного суперництва за вплив в Україні.

12 травня 2016 року ЗМІ повідомили про рейди, проведені співробітниками ФСБ Росії у кримському місті Бахчисарай.

На попередніх зустрічах ми пролили світло на ситуацію в Йорданії, на геополітичну боротьбу між Америкою та Британією, а також на спроби Америки забрати Йорданію у Британії, що призвело до вбивства короля АбдуллахаI і приходу до влади короля Талала ібн Абдуллаха після вбивства його батька.

Хоча революція Судану і змогла скинути Умара аль-Башира, розпустити парламент, розпустити правлячу партію «Національний конгрес Судану», проте одні і ті ж самі сценарії приводять до одних і тих же результатів.

На протязі останніх двох тижнів прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан продовжував говорити про скорочення ядерного озброєння, приготованого проти Індії.

У цьому році Умма зустріла місяць Рамадан особливо, адже вона здійснила велетенський стрибок у бік відродження, повернення свого лідерства на світовій арені. Мусульмани у цьому році зустрічають Рамадан вже:

Незважаючи на страждання і печалі, незважаючи на тривогу і тиранію, незважаючи на відсутність панування Ісламу, ми радіємо приходу Рамадану — місяцю добра і благословення.

Хоусіти отримали сильний політичний ляпас від Англії та її агентів, коли 13.04.2019 у 10 годин у місті Саюн відбулось засідання Палати представників Ємену (парламенту Ємену).

У той час як Ісламська Умма, розкинута на великих просторах, повсюдно переживає стан депресії і втрат, горе і страждання охоплюють її з усіх сторін, дикі собаки кусають за руки і ноги, навіть серце поранено так, що не залишилось на її тілі місця без кровоточивої рани, ми прагнемо привернути увагу мусульман до променя світла , що виходить наприкінці тунелю.

У минулому, коли розгорявся колоніальний конфлікт між Америкою, Британією і СРСР, Іран займав стратегічне розташування у регіоні.

Починаючи з 19.12.2018 Умар Башир протистоїть хвилі протестів, які вважаються найбільш довгими і сильними за усі 30 років його правління.

Помиляється той, хто вважає, що маріонеткові правителі зможуть підірвати революції своїх народів, використовуючи різноманітного роду обман та виверти, щоб обіграти волю до перетворень у масах.

09.03.2019 міністерство охорони здоров’я Тунісу об’явило про смерть 11 дітей в акушерсько-гінекологічному  центрі «Рабта», який вважається найбільшою лікарнею у Тунісі у даній області.

У середу 20.02.2019 делегація США на чолі з спецпомічником американського президента Сірілом Сартром у супроводі  директора африканського відділення Департаменту нацбезпеки звершила свій візит у Хартум.

Газета «Ар-Рая»

Центральний інформаційний офіс анонсував відновлення видання партійної газети «Ар-Рая» (дослівно - «Прапор»).

Перший номер газети вийшов у 1954 р. (Зуль-ка'да 1373 г.х), після 14 випуску газета була заборонена йорданським режимом.

Останній номер газети арабською


Офіційний сайт «Ар-Рая» www.alraiah.net