2 березня голова самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко розповів в інтерв’ю російським ЗМІ про ультиматум з приводу блокади Донбасу:

Початок 2014 р. відзначився ескалацією міжнародного суперництва за вплив в Україні.

12 травня 2016 року ЗМІ повідомили про рейди, проведені співробітниками ФСБ Росії у кримському місті Бахчисарай.

Хоусіти отримали сильний політичний ляпас від Англії та її агентів, коли 13.04.2019 у 10 годин у місті Саюн відбулось засідання Палати представників Ємену (парламенту Ємену).

У той час як Ісламська Умма, розкинута на великих просторах, повсюдно переживає стан депресії і втрат, горе і страждання охоплюють її з усіх сторін, дикі собаки кусають за руки і ноги, навіть серце поранено так, що не залишилось на її тілі місця без кровоточивої рани, ми прагнемо привернути увагу мусульман до променя світла , що виходить наприкінці тунелю.

У минулому, коли розгорявся колоніальний конфлікт між Америкою, Британією і СРСР, Іран займав стратегічне розташування у регіоні.

Починаючи з 19.12.2018 Умар Башир протистоїть хвилі протестів, які вважаються найбільш довгими і сильними за усі 30 років його правління.

Помиляється той, хто вважає, що маріонеткові правителі зможуть підірвати революції своїх народів, використовуючи різноманітного роду обман та виверти, щоб обіграти волю до перетворень у масах.

09.03.2019 міністерство охорони здоров’я Тунісу об’явило про смерть 11 дітей в акушерсько-гінекологічному  центрі «Рабта», який вважається найбільшою лікарнею у Тунісі у даній області.

У середу 20.02.2019 делегація США на чолі з спецпомічником американського президента Сірілом Сартром у супроводі  директора африканського відділення Департаменту нацбезпеки звершила свій візит у Хартум.

На протязі довгих місяців і років положення міста Басра погіршувалось усе більше і більше у різних секторах кожної із сфер послуг, таких як охорона здоров’я,освіта і забезпечення безпеки.

Кожен рік у ці дні ми згадуємо річницю падіння цитаделі Ісламу, захід його сонця — держави Халіфат.

Ось вже вісім років як Умма є свідком частини масштабного руху — благословенної революції Шаму. Сам рух став називатись «Арабською весною», і почався він з Тунісу, а потім перейшов на Єгипет, Ємен, Лівію і Шам, і, однозначно, Судан і Алжир не стануть останніми місцями даного масштабного руху.

Аллах направив Пророка Мухаммада (с.а.с.) у цей світ у якості благого вісника та увещевателя. Аллах дав нам закони, пов’язані з усіма аспектами життя, і ці закони є милістю для усіх людей на земле.

«Прем’єр-міністр Судану Мухаммад Тахір Айла на своїй першій прес-конференції після призначення сказав, що його уряд уважно віднесеться до рішення проблем, питань продовольчого забезпечення і послуг.

Газета «Ар-Рая»

Центральний інформаційний офіс анонсував відновлення видання партійної газети «Ар-Рая» (дослівно - «Прапор»).

Перший номер газети вийшов у 1954 р. (Зуль-ка'да 1373 г.х), після 14 випуску газета була заборонена йорданським режимом.

Останній номер газети арабською


Офіційний сайт «Ар-Рая» www.alraiah.net