2 березня голова самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко розповів в інтерв’ю російським ЗМІ про ультиматум з приводу блокади Донбасу:

Початок 2014 р. відзначився ескалацією міжнародного суперництва за вплив в Україні.

12 травня 2016 року ЗМІ повідомили про рейди, проведені співробітниками ФСБ Росії у кримському місті Бахчисарай.

Немає сумнівів, що міжнародна політика будується на прихованні істинних цілей та підступних намірів. Сьогодні вона будується на фундаментальній ідеї, мета якої — викоренити Іслам і не допустити його приходу до влади.

Після восьми років туніської народної революції, після участі «Партії відродження» у декількох урядах, у тому числі — в «уряді-трійка» у 2011–2014 рр.

Неможливо заперечувати, що на капіталізмі лежить відповідальність за поточну економічну ситуацію у світі, при якій через голод і недоїдання кожну хвилину помирає одна людина.

Звільнений із залу суду американський пастор Ендрю Брансон, який звинувачувався у шпигунстві та пособництві терористичним організаціям, у п’ятницю ввечері покинув Туреччину і вирушив до Німеччини. Про це повідомляється на сайті «RT» 13.10.2018.

Йорданський режим продовжує переслідувати членів Хізб ут-Тахрір та інших прибічників істини.

А чи не знайдеться у мусульманських арміях гідного чоловіка, який встане на їх захист?!

Після усіх пройдених етапів сирійської революції ми повинні трохи зупинитись і об’єктивно проаналізувати її, а також пролити світло на сирійську арену та на низку останніх найбільш важливих подій, потім сконцентрувати увагу на небезпеці, яка стоїть перед нами, після чого надати рішення проблемі.

Дрібні країни Перської затоки наввипередки прагнуть до нормалізації відносин з єврейським утворенням.

СМИ повідомили про арешт Мухтара Робов «Абу Мансура» (13.12.2018) на черговому мітингу, скликаному виконуючим обов’язки президента у Південно-Західному Сомалі у місті Байдабо.

В останні роки спостерігається ріст ультраправих, говорячи по-іншому — ріст націоналістичних та радикальних рухів в Європі та Америці.

Газета «Ар-Рая»

Центральний інформаційний офіс анонсував відновлення видання партійної газети «Ар-Рая» (дослівно - «Прапор»).

Перший номер газети вийшов у 1954 р. (Зуль-ка'да 1373 г.х), після 14 випуску газета була заборонена йорданським режимом.

Останній номер газети арабською


Офіційний сайт «Ар-Рая» www.alraiah.net